Apžvelikime keletą sukurtų projektų

Atlikti darbai

Internetinės svetainės

Apžvelikime keletą sukurtų projektų

Suprantame, kad tinklapio kūrimas yra svarbus žingsnis, siekiant sėkmingai pristatyti savo verslą ar projektą internete. Pasiruošę atlikti, tiek pradinius tinklapio kūrimo darbus, tiek ir sudėtingesnes užduotis, tokius kaip el. parduotuvės kūrimas. Suprantame, kad el. parduotuvės yra nepaprastai svarbios šiandieninėje verslo aplinkoje, todėl skiriame ypatingą dėmesį kliento poreikiams, kad užtikrintume aukštą funkcionalumą, patogumą ir patrauklumą klientams.

Saldusreceptai.lt

Reprezentacinė svetainė

Didelės apimties, daugiau kaip 100 puslapių projektas. Sukurtas saldžių receptų puslapis, kuriame receptai patraukliai ir suprantamai išdėlioti, visa informacija, turinys pateiktas strūkturizuotai bei aiškiai.

Svetainių kūrimas

Didelės apimties, daugiau kaip 100 puslapių projektas. Sukurtas saldžių receptų puslapis, kuriame receptai patraukliai ir suprantamai išdėlioti, visa informacija, turinys pateiktas strūkturizuotai bei aiškiai. Didžiausia orientacija skirta mobiliai svetainės versijai. Integruota Google Adsense sistema, leidžianti svetainės valdytojui gauti iš turinio pajamų. Meniu pateiktas su receptų kategorijų nuotraukomis. Kiekviename recepto puslapyje yra socialinių tinklų mygtukai, leidžiantys lengvai pasidalinti turiniu socialinėje interneto erdvėje.

Didžiausia orientacija skirta mobiliai svetainės versijai. Integruota Google Adsense sistema, leidžianti svetainės valdytojui gauti iš turinio pajamų. Meniu pateiktas su receptų kategorijų nuotraukomis. Kiekviename recepto puslapyje yra socialinių tinklų mygtukai, leidžiantys lengvai pasidalinti turiniu socialinėje interneto erdvėje.

Vieno puslapio internetinės svetainės kūrimas
Vieno puslapio internetinės svetainės kūrimas - ManGabis

Tanela.lt

Vieno puslapio svetainė

Ganėtinai nemažos apimties turinio svetainė, kaip vieno puslapio svetainei. Šios svetainės dizaine dominuoja ryški raudona spalva, nuotraukų ir elementų persidengimai, aiškus bei nuoseklus paslaugų struktūrinis išdėstymas. Svetainėje naudojama daug interaktyvių nuorodų, kurios veda į kontaktus, kontaktų formą ir skatiną vartotojus susisiekti su įmone.

Ganėtinai nemažos apimties turinio svetainė, kaip vieno puslapio svetainei. Šios svetainės dizaine dominuoja ryški raudona spalva, nuotraukų ir elementų persidengimai, aiškus bei nuoseklus paslaugų struktūrinis išdėstymas.

Svetainėje naudojama daug interaktyvių nuorodų, kurios veda į kontaktus, kontaktų formą ir skatiną vartotojus susisiekti su įmone.

akvanamai.lt

Elektroninė parduotuvė

Sukurtas atnaujintas parduotuvės dizainas, kuriame naudojama nemažai vizualinių efektų. Kadangi parduotuvė turi nemažai kategorijų bei produktų, buvo sukurtas TAB tipo meniu, kuriame aiškiai bei kompaktiškai pateikiamos visos produktų kategorijos bei subkategorijos. Sukurta patarimų skiltis, kurioje labai paprastai svetainės valdytojas gali skelbti straipsnius. Yra sukurta nuolaidų skiltis, kuomet prekės, kurioms taikomos nuolaidos automatiškai patenka į šią skiltį. Kontaktų formoje naudojamas unikalus tel. nr. pasirinkimo laukelis, kuriame galima išsirinkti šalies kodą iš pateikto sąrašo.

Sukurtas atnaujintas parduotuvės dizainas, kuriame naudojama nemažai vizualinių efektų. Kadangi parduotuvė turi nemažai kategorijų bei produktų, buvo sukurtas TAB tipo meniu, kuriame aiškiai bei kompaktiškai pateikiamos visos produktų kategorijos bei subkategorijos. Sukurta patarimų skiltis, kurioje labai paprastai svetainės valdytojas gali skelbti straipsnius.

Svetainių kūrimas

Yra sukurta nuolaidų skiltis, kuomet prekės, kurioms taikomos nuolaidos automatiškai patenka į šią skiltį. Kontaktų formoje naudojamas unikalus tel. nr. pasirinkimo laukelis, kuriame galima išsirinkti šalies kodą iš pateikto sąrašo.

Elektroninės parduotuvės kūrimas - Akva Namai

Yra sukurta nuolaidų skiltis, kuomet prekės, kurioms taikomos nuolaidos automatiškai patenka į šią skiltį. Kontaktų formoje naudojamas unikalus tel. nr. pasirinkimo laukelis, kuriame galima išsirinkti šalies kodą iš pateikto sąrašo.

Interneto svetainiu kurimas
Internetiniu svetainiu kurimas

BEBRO.lt

Reprezentacinė svetainė

Statybų kompanijai sukurta svetainė, pagal individualius poreikius. Akcentuojamos paslaugos, kurios įmonei yra svarbiausios bei atneša didžiausią grąžą. Svetainėje naudojami interaktyvūs elementai, užsakymo formos, atliktų užsakymų skaičius ir kiti elementai suteikiantys galimybę potencialiems klientams greitai ir suprantamai surasti informaciją, peržiūrėti atliktus darbus. Beje reikia paminėti, kad atliktų darbų nuotraukos pateiktos naudojant slider sistemą. Kuriant dizainą panaudojome ir daug interaktyvių ikonų bei animacijos, youtube video įrašą.

Statybų kompanijai sukurta svetainė, pagal individualius poreikius. Akcentuojamos paslaugos, kurios įmonei yra svarbiausios bei atneša didžiausią grąžą. Svetainėje naudojami interaktyvūs elementai, užsakymo formos, atliktų užsakymų skaičius ir kiti elementai suteikiantys galimybę potencialiems klientams greitai ir suprantamai surasti informaciją, peržiūrėti atliktus darbus.

Beje reikia paminėti, kad atliktų darbų nuotraukos pateiktos naudojant slider sistemą. Kuriant dizainą panaudojome ir daug interaktyvių ikonų bei animacijos, youtube video įrašą.

investeurope.lt

Vieno puslapio svetainė

Tarptautiniam verslui sukurta svetainė, turinti 3 atskiras kalbas. Tai nėra vien tik kalbų vertimai, tačiau kiekviena kalbos versija turi kiek skirtingą svetainės atvaizdavimą, skirtingas detales. Integruota B2B klientų sistema. Dar reikėtų paminėti, kad yra nemažai panaudota interaktyvių elementų, vizualiai lentelės forma pateikti gamintojų / partnerių logotipai. Kontaktų formose yra įdiegtos papildomos anti-spam apsaugos.

Tarptautiniam verslui sukurta svetainė, turinti 3 atskiras kalbas. Tai nėra vien tik kalbų vertimai, tačiau kiekviena kalbos versija turi kiek skirtingą svetainės atvaizdavimą, skirtingas detales. Integruota B2B klientų sistema.

Svetainių kūrimas

Dar reikėtų paminėti, kad yra nemažai panaudota interaktyvių elementų, vizualiai lentelės forma pateikti gamintojų / partnerių logotipai. Kontaktų formose yra įdiegtos papildomos anti-spam apsaugos.

WEB svetainių kurimas

Gabipost.lt

elektroninė parduotuvė

Šioje el. parduotuvėje yra nemažai produktų su daugybe variacijų. Šios variacios pateiktos aiškiai bei suprantamai, naudojant atskiras nuotraukas. Atlikta pilnas SEO tekstų parengimas bei optimizavimas. Naudojamos nuorodos į šaltinius, optimizuotos nuotraukos, jų dydis bei formatas bei svetainės sparta. Tai užtikrina, kad svetainės randamumas paieškoje yra itin geras. Svetainėje įdiegta bei naudojama populiaria atsiskaitymų platforma paysera.

Šioje el. parduotuvėje yra nemažai produktų su daugybe variacijų. Šios variacios pateiktos aiškiai bei suprantamai, naudojant atskiras nuotraukas. Atlikta pilnas SEO tekstų parengimas bei optimizavimas. Naudojamos nuorodos į šaltinius, optimizuotos nuotraukos, jų dydis bei formatas bei svetainės sparta.

Tai užtikrina, kad svetainės randamumas paieškoje yra itin geras. Svetainėje įdiegta bei naudojama populiaria atsiskaitymų platforma paysera.

Wallpen.lt

Reprezentacinė svetainė

Reprezentacinė internetinė svetainė, turinti išskirtinę galeriją bei įsimintiną strūktūrinį išdėstymą. Joje naudojamos kontaktų formos, interaktyvus žemėlapis, interaktyvios nuorodos, leidžiančios vartotojui patogiai naršyti.

Svetainių kūrimas
Vieno puslapio internetinė svetainė
Vieno puslapio internetinė svetainė - ManGabis

Mikro-autobusas.com

Vieno puslapio svetainė

Vidutinės apimties, vieno puslapio verslo reprezentacinė svetainė. Šioje svetainėje naudojamas interaktyvus tvarkaraštis, ant kurio paspaudus, stotelės yra atvaizduojamos Google žemėlapyje, todėl tai yra patogu ir aišku vartotojui. Taip pat svetainėje naudojami judantys elementai, ikonos, kurios pagyvina svetainės dizainą. Dar yra įdiegta ir naujienlaikraščio sistema, kuri leidžia siųsti naujienas prenumeratoriams.

Vidutinės apimties, vieno puslapio verslo reprezentacinė svetainė. Šioje svetainėje naudojamas interaktyvus tvarkaraštis, ant kurio paspaudus, stotelės yra atvaizduojamos Google žemėlapyje, todėl tai yra patogu ir aišku vartotojui.

Taip pat svetainėje naudojami judantys elementai, ikonos, kurios pagyvina svetainės dizainą. Dar yra įdiegta ir naujienlaikraščio sistema, kuri leidžia siųsti naujienas prenumeratoriams.

JSEstetika.lt

Elektroninė parduotuvė

Reprezentacinės ir el. parduotuvės kombinacija. Šioje svetainėje yra detaliai aprašomos bei struktūriškai intuityviai pateiktos paslaugos. Kadangi informacijos nemažai, ji pateikima išskleidžiamais tekstais. Sukurta klientų rezervacijos sistema. Pagrindiniame puslapyje apačioje naudojamas video fonas. Ši svetainė turi el. parduotuvės skiltį, kurioje produktai išdėstyti pagal patogią ir aiškią kategorijų sistemą. Yra patogi ir gerai veikianti produktų paieškos sistema, dovanų kuponų sistema.

Reprezentacinės ir el. parduotuvės kombinacija. Šioje svetainėje yra detaliai aprašomos bei struktūriškai intuityviai pateiktos paslaugos. Kadangi informacijos nemažai, ji pateikima išskleidžiamais tekstais. Sukurta klientų rezervacijos sistema. Pagrindiniame puslapyje apačioje naudojamas video fonas.

Svetainių kūrimas

Ši svetainė turi el. parduotuvės skiltį, kurioje produktai išdėstyti pagal patogią ir aiškią kategorijų sistemą. Yra patogi ir gerai veikianti produktų paieškos sistema, dovanų kuponų sistema.

El parduotuve skurimas - ManGabis

KGK.lt

Reprezentacinė svetainė

Turėjome užduotį sukurti garsios bei žinomos kompanijos internetinę svetainę, kurios dizainas atkartotų kitose užsienio rinkose naudojamą dizainą. Mes sėkmingai tai atlikome! Svetainė turi daygybę puslapių ir įvairių dinaminių elementų, kurių dėka naršyti yra patogu bei suprantama. Taip pat daug dėmesio skirta spartos, SEO optimizacijoms.

Gasiunoparkas.lt

Vieno puslapio svetainė

Ši svetainė yra nedidelės apimties, tačiau išsiskiria tuo, kad kaip fonas yra naudojama video užsklanda, kas suteikia dinamiškumo pojutį, sudomina vartotoją ir skatina jį daugiau pasidomėti pateikta informacija. Tose vietose, kur nėra video užsklandos, naudoajmos fiksuotos nuotraukos. Svetainėje yra įdiegta interaktyvi, intuityvi galerija, o paspaudus ant pasirinktų nuotraukų, jos yra išdidinamos. Įdėta nemažai nuorodų į žiniasklaidos svetaines.

Ši svetainė yra nedidelės apimties, tačiau išsiskiria tuo, kad kaip fonas yra naudojama video užsklanda, kas suteikia dinamiškumo pojutį, sudomina vartotoją ir skatina jį daugiau pasidomėti pateikta informacija. Tose vietose, kur nėra video užsklandos, naudoajmos fiksuotos nuotraukos.

Svetainių kūrimas

Svetainėje yra įdiegta interaktyvi, intuityvi galerija, o paspaudus ant pasirinktų nuotraukų, jos yra išdidinamos. Įdėta nemažai nuorodų į žiniasklaidos svetaines.

Pigus WEB svetainių kurimas
Elektronines parduotuves kurimas - Grožio perlai
Elektronines parduotuves kurimas - Grožio perlai

Grožioperlai.lt

elektroninė parduotuvė

Dar vienas projektas, kurį galima vadinti 2 in 1, todėl kad didelė svetainės dalis yra reprezentacinio pobūdžio, kur yra aprašomos paslaugos su detaliais kainoraščiais, tačiau kita dalis yra el. parduotuvė, kurioje yra daug produktų bei jų kategorijų. Skirtingoms prekėms, galimas skirtingas pristaymo būdas. Sukurta atskira kliento paskyra. Kiekvienai paslaugai sukurtos atskiros užsakymo formos, pritaikytos konkrečiam puslapiui.

ADMEO.lt

Reprezentacinė svetainė

Internetinė svetainė, kurioje daug dėmesio skirta patogiam klientų susisiekimui, kad visiems būtų aišku ir paprasta kuo greičiau susisiekti su įmonės darbuotojais ir aptarti rūpimus klausimus. Šiame projekte daug dėmesio skyrėme aiškiam paslaugų struktūriniam išdėstymui, kuris padeda lengvai naviguoti. Yra pateiktos informatyvios nuorodos į pagrindinius partnerius. Naudojami interaktyvūs skaičiai, kurie prideda informatyvumo, kaip ir D.U.K. sklitis skirta vartotojų patogumui. Dar vienas unikalus aspektas, kad svetainėje yra skiltis, kurioje skelbiami viešieji pirkimai. Gausiai panaudota įvairi užkrovimo animacija. Galerijoje nuotraukos atvaizduojamos slenkant vertikaliai. Yra paslaugų paketų kaino palyginimo lentelė, kurioje vartotojui patogu ir lengva palyginti informaciją. Integruoti Youtube video įrašai.

Svetainių kūrimas
vieno puslapio svetaines kurimas
vieno puslapio svetaines kurimas - ManGabis

RESALE

Vieno puslapio svetainė

Plačios apimties vieno puslapio svetainė. Labai patogus, intuityvus turinio išdėstymas. Naudojamos judančios, dinamiškos ikonos, kurios prideda dizainui gyvumo. Yra sukurta atsliepimų skiltis, kurioje talpinami klientų atsiliepimai apie paslaugų tiekėją. Interaktyvi užsakymo formą bei interaktyvus Google žemėlapis. Viršuje naudojamos patogiai pateiktos socialinių tinklų ikonos su nuorodomis į atitinkamas paskyras.

Plačios apimties vieno puslapio svetainė. Labai patogus, intuityvus turinio išdėstymas. Naudojamos judančios, dinamiškos ikonos, kurios prideda dizainui gyvumo. Yra sukurta atsliepimų skiltis, kurioje talpinami klientų atsiliepimai apie paslaugų tiekėją. Interaktyvi užsakymo formą bei interaktyvus Google žemėlapis.

Viršuje naudojamos patogiai pateiktos socialinių tinklų ikonos su nuorodomis į atitinkamas paskyras.

hublot-mode-marine-lietuva.com

Elektroninė parduotuvė

Sukurta Lietuvos rinkai skirta el. parduotuvė tarptautiniam prekės ženklui. Šios parduotuvės dizainas yra panašus į kitų šalių šio prekės ženklo atstovų parduotuvių dizainą, tačiau yra tokie patobulinimai kaip prilipęs meniu. Patogus ir aiškus meniu atvaizdavimas, dėl ko paprasta peržiūrėti visas produktų kategorijas bei subkategorijas. Įdiegta patogi produktų paieškos sistema. Dalyje vietų, kaip foninis dizaino elementas yra naudojamas video turinys. Kai kuriose vietose naudojamos pelės užvedimo animacijos. Pamėgų / populiarių prekių slider sistema. Produkto puslapyje galima rasti socialinių tinklų mygtukus, kurie paprastai bei intuityviai leidžia pasidalinti patikusiais produktais savo socialinėse paskyrose.

Sukurta Lietuvos rinkai skirta el. parduotuvė tarptautiniam prekės ženklui. Šios parduotuvės dizainas yra panašus į kitų šalių šio prekės ženklo atstovų parduotuvių dizainą, tačiau yra tokie patobulinimai kaip prilipęs meniu. Patogus ir aiškus meniu atvaizdavimas, dėl ko paprasta peržiūrėti visas produktų kategorijas bei subkategorijas. Įdiegta patogi produktų paieškos sistema. Dalyje vietų, kaip foninis dizaino elementas yra naudojamas video turinys.

Svetainių kūrimas

Kai kuriose vietose naudojamos pelės užvedimo animacijos. Pamėgų / populiarių prekių slider sistema. Produkto puslapyje galima rasti socialinių tinklų mygtukus, kurie paprastai bei intuityviai leidžia pasidalinti patikusiais produktais savo socialinėse paskyrose.

Elektroninės parduotuves kurimas - Hublot

Kai kuriose vietose naudojamos pelės užvedimo animacijos. Pamėgų / populiarių prekių slider sistema. Produkto puslapyje galima rasti socialinių tinklų mygtukus, kurie paprastai bei intuityviai leidžia pasidalinti patikusiais produktais savo socialinėse paskyrose.

Brightsolutions.lt

Reprezentacinė svetainė

Šviestuvus gaminančiai ir jais prekiaujančiai įmonei sukūrėme internetinę svetainę, kurioje lankytojai gali susipažinti su siūlomų šviestuvų tipais, galimybėmis, integravimo sprendimais. Daug informacijos pateikta naudojant nuotraukas, iliustracijas, kas suteikia solidumo ir gyvumo vartotojo patirčiai. Informacija pateikiama interaktyviai išiskleidžiant aprašymams. Profesionaliai įdiegta antra svetainės kalba. Pati svetainė suskirstyta į B2C ir B2B skiltis.

Dangvilus.lt

Vieno puslapio svetainė

Mažos apimties turinio svetainė, kurioje naujdojamos įdomios animacijos. Siekiant sumažinti vizualią svetainės apimtį, paslaugų aprašymas yra paslėptas ir išsiskleidžia tik tuomet, kai vartotojas nori sužinoti daugiau informacijos. Sukurta užsakymo forma su pasirenkamais paslaugų variantais. Yra įdiegtas interaktyvus Google žemėlapis su paslaugų tiekėjo kontaktais.

Mažos apimties turinio svetainė, kurioje naujdojamos įdomios animacijos. Siekiant sumažinti vizualią svetainės apimtį, paslaugų aprašymas yra paslėptas ir išsiskleidžia tik tuomet, kai vartotojas nori sužinoti daugiau informacijos.

Svetainių kūrimas

Sukurta užsakymo forma su pasirenkamais paslaugų variantais. Yra įdiegtas interaktyvus Google žemėlapis su paslaugų tiekėjo kontaktais.

WEB svetaines kurimas

ECOMEANS.lt

elektroninė parduotuvė

Vidutinio dydžio el. parduotuvė. Patogus ir aiškus turinio išdėstymas, kuris leidžia greitai ir lengvai surasti dominančius produktus. Parduotuvė susieta su instagram įrašais. Atiskaitymui naudojama paysera bei stripe platformos. Įdiegta dinaminė naujienų skiltis, kurioje svetainės valdytojas įkelia naujieną ar inforamciją apie naują produktą ir visa tai atvaizduojama pagrindiniame puslapyje, todėl vartotojui lengva sekti naują ir aktualią informaciją. Bendrai šios el. parduotuvės dizaine vyrauja lengvumas bei paprastumas.

Vidutinio dydžio el. parduotuvė. Patogus ir aiškus turinio išdėstymas, kuris leidžia greitai ir lengvai surasti dominančius produktus. Parduotuvė susieta su instagram įrašais. Atiskaitymui naudojama paysera bei stripe platformos.

Įdiegta dinaminė naujienų skiltis, kurioje svetainės valdytojas įkelia naujieną ar inforamciją apie naują produktą ir visa tai atvaizduojama pagrindiniame puslapyje, todėl vartotojui lengva sekti naują ir aktualią informaciją. Bendrai šios el. parduotuvės dizaine vyrauja lengvumas bei paprastumas.

Trinklita.lt

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Trinkelių klojimo įmonei sukurta svetainė, kurios išskirtinumas, jog detaliai ir nuosekliai aprašomas darbų procesas, aprašomos ir parodomos naudojamos medžiagos ir elementai. Tai sukuria pasitikėjimo ir profesionalumo pojūtį lankytojui bei paskatina jį kreiptis į kompaniją.

Endotera.lt

Reprezentacinė svetainė

Šiame projekta yra įdiegta patogi vartotojui rezervacijos sistema. Yra sukurtos patrauklios paslaugų palyginimo lentelės su kainomis. Įdomus sprendimas yra slankiojanti nuotrauka “Prieš ir po”. Tai suteikia šiam projektui dinamiškumo.

M2BAR.lt

Vieno puslapio svetainė

Svetainės viršuje naudojamas besikeičiančių nuotraukų fonas – slider. Sukurtas interaktyvus meniu, kuomet paspaudus ant atskirų elementų, vartotojas nuslenkamas į atitinkamą skiltį. Naudojama interaktyvi kontaktų formą bei kontaktai. Aiškus bei patrauklus paslaugų aprašymas bei išdėstymas. Kompaktiškai integruota nuotraukų galerija su judančiais efektais.

Svetainės viršuje naudojamas besikeičiančių nuotraukų fonas – slider. Sukurtas interaktyvus meniu, kuomet paspaudus ant atskirų elementų, vartotojas nuslenkamas į atitinkamą skiltį. Naudojama interaktyvi kontaktų formą bei kontaktai.

Svetainių kūrimas

Aiškus bei patrauklus paslaugų aprašymas bei išdėstymas. Kompaktiškai integruota nuotraukų galerija su judančiais efektais.

Svetainių kūrimas - M2BAR

levintis.lt

Reprezentacinė svetainė

Šis projektas išsiskiria tuo, kad jame yra naudojama dinaminė kainų, pasiūlymų skaičiavimo sistema. Pagrindiniame puslapyje naudojamos slider tipo nuotrauka su mygtukais, judantys unikalūs iliustraciniai paveikslėliai. Yra įdiegtos detalios užsakymo formos, kuriose galima įkelti ir failus. Paslaugos pateiktos el. parduotuvės formatu, taip pat yra interaktyvios nuorodos į aktualias vartotojui programėles.

Tiltas.lt

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Šiame projekte panaudotas įdomus foninės nuotraukas sprendimas. Slankiojant puslapį aukšyn ir žemyn, nuotrauka lieka fiksuota. Patogiai pateikta paslaugų palyginimo lentelė – interaktyvus kainoraštis su užsakymo mygtuku. Taip pat įdomiau pateiktos iliustracijų nuotraukos, jos yra su persidengimu.

levintis.lt

Reprezentacinė svetainė

Šis projektas išsiskiria tuo, kad jame yra naudojama dinaminė kainų, pasiūlymų skaičiavimo sistema. Pagrindiniame puslapyje naudojamos slider tipo nuotrauka su mygtukais, judantys unikalūs iliustraciniai paveikslėliai. Yra įdiegtos detalios užsakymo formos, kuriose galima įkelti ir failus. Paslaugos pateiktos el. parduotuvės formatu, taip pat yra interaktyvios nuorodos į aktualias vartotojui programėles.

dekorija.com

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Mažos apimties internetinė svetainė, kuri išsiskiria tuo, kad pagrindinio puslapio akcentas yra užsakymo forma. Tai padeda vartotojui nesiblaškyti ir iškart susisiekti su įmone dėl individualaus užsakymo. Paslaugų skiltyje yra naudojama išskleidžiamo formato aprašymai bei slider tipo galerija, kuri ypač patogi mobiliojoje svetainės versijoje, kadangi nėra būtinybės daug slinkti ekrano žemyn, norint peržiūrėti nuotraukas.

gabipost.com

blog svetainė

Užsienio rinkai skirta BLOG tipo svetainė, kurioje apžvelgiami įvairūs šventinių papuošimų sprendimai. Produktai suskirstyti į kategorijas, įdiegta partnerystės sistema su AMAZON platforma. Svetainėje taip pat įdiegtas interaktyvus naujienlaikraštis.

nemolieptai.lt

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Projektas išsiskiria tuo, kad yra naudojama nemažai permatomų elementų. Svetainėje yra naudojamos kelios išskirtinio pateikimo galerijos, kuriose dalis nuotraukų atvaizduojama iki ekrano kraštinės. Yra įdiegta konsulatacijų bei kainos apskaičiavimo formos pasirenkant norimą paslaugą. Yra sukurta partnerių skiltis. Kadangi tai yra statybų pobūdžio turinys, svetainėje galima intuityviai peržiūrėti ir paskaityti apie galimas naudoti medžiagas.

aurumtraining.co.uk

Reprezentacinė svetainė

Tarptautiniam verslui sukurta svetainė, kuroje įdiegtos kelios kalbos. Puslapių viršuje yra naudojama nestandartinės formos užsklanda ant nuotraukos, kuri gali būti įvairios formos. Kadangi projektas turi daug lankytojų, kontaktų formos yra su papildoma skaitmenų apsauga. Puslapyje taip pat naudojama nemažai užkrovimo animacijų, kurios pagyvina bendrą vaizdą. Paslaugų skiltyje, siekiant viską atvaizduoti kompaktiškai, naudojamas išsiskleidžiančio aprašymo efektas.

danutelapenaite.lt

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Mažos apimies reprezentacinė svetainė, kurioje naudojami unikalūs paveiksliai, kuriuos mes apdorojome, nuimdami foną bei pritaikydami pagal kontekstą. Taip pat yra naudojama animacija. Sukurta skiltis, kurioje yra talpinamos žinomų naujienų portalų iškarpos bei nuorodos į juos. Svetainė atskirai sukurta kompiuteriui ir telefonui, todėl tarp jų yra nemažai skirtumų.

expertdoor.lt

Reprezentacinė svetainė

Didelės apimties reprezentacinė verslo svetainė, turinti daug ir įvairaus formato turinio. Naudojamos, unikalios kiekvienai paslaugai užsakymo formos, kuriose galima pasirinkti produktų spalvas, tipus naudojant nuotraukas bei kitas opcijas. Įdomus sprendimas, kad naudojamas atskiras antras meniu kiekvienam puslapiui individualiai. Šiame projekte yra kelios kalbos, tačiau sprendimas unikalus tuo, kad vertimai atliekami automatiškai.

trinitascoaching.com

Reprezentacinė svetainė

Svetainių kūrimas

Unikalus foninis dizainas, kuriame beveik visas fonas yra sudarytas iš nuotraukų. Interaktyviai pateiktos paslaugos su išsiskleidimo efektu. Įdiegta rezervacijos sistema, kuria naudojantis galima užsiregistruoti į nuotolinį susitikimą su specialistu. Rezervacija dinaminė, nes galima pasirinkti laisvus laikus. Įdiegta linkedin funkcija, kuri dinamiškai rodo sekėjų skaičių. Taip pat įdiegta funkcija, kuri svetainėje atvaizduoja naujausius susijusio Facebook puslapio įrašus.

Slinkite į viršų