Interneto svetainė, kuri dirba Jums

INTERNETINĖS

SVETAINĖS KŪRIMAS

Kokybiškai reprezentuokite save internete. Sukurkite savo nuosavą parduotuvę internete arba vaizdžiai pateikite savo teikiamas paslaugas. Internetinės svetainės kūrimas yra itin atsakingas procesas, siekiant būti efektyviai matomiems internete. Puslapių kūrimas mūsų nuolatinis darbas, todėl galime Jums sukurti kokybišką marketingo įrankį. Tinklapio kūrimas mūsų kasdienybė, todėl užtikriname aukštą kokybę ir kruopštumą.

Profesionalu, kurybiška, modernu

Mūsų ekspertų komanda apjungia kūrybiškumą su techninėmis žiniomis, kad sukurtų interaktyvias, patogias vartotojams svetaines, kurios sutampa su jūsų tikslinės auditorijos lūkesčiais. Visuomet pirmenybę teikiame funkcionalumui, estetikai ir sklandžiai vartotojo patirčiai. Nuo individualaus dizaino iki modernių funkcijų įdiegimo – užtikriname, kad jūsų nauja internetinė svetainė ne tik atitiks, bet ir viršys Google keliamus standartus, todėl Jūsų verslas bus tinkamai bei solidžiai reprezentuojamas interneto erdvėje.

Svetainių rūšys

Elektroninė parduotuvė

Elektroninės parduotuvės kūrimas - ManGabis

Elektroninė parduotuvė

Sukursime sklandžią apsipirkimo internetu patirtį. Pritaikytos individualiems Jūsų verslo poreikiams, mūsų naudojamos el. prekybos platformos atitinka naujausius keliamus standartus. Tai užtikrina kokybišką vartotojo patritį ir didina klientų pasitenkinimą.

Įrašykite miesto pavadinimą

Reprezentacinė svetainė

Vieno puslapio interneto svetainė

Reprezentacinė svetainė

Sukurkite solidų įspūdį internete su mūsų kuriamomis specializuotomis internetinėmis svetainėmis kiekvienai verslo sričiai. Siūlome elegantišką dizainą ir intuityvių valdymą, pritaikytą konkrečiai Jūsų verslo sričiai.

Įrašykite miesto pavadinimą

Vieno puslapio interneto svetainė

Internetinės svetainės kūrimas - ManGabis

Vieno puslapio interneto svetainė

Patraukite dėmesį su elegantiška, modernia vieno puslapio svetaine. Idealiai tinka portfolio ar mažoms įmonėms. Mūsų kuriamas dizainas yra patrauklus ir optimizuotas patogiam naršymui.

Įrašykite miesto pavadinimą

Internetinės svetainės administravimas - priežiūra

Svetainės administravimas - ManGabis

Internetinės svetainės administravimas - priežiūra

Užtikrinkite, kad jūsų matomumas internete išliktų stabilus, naudodamiesi mūsų visapusiškomis svetainių priežiūros paslaugomis. Siūlome aktyvią priežiūrą, saugumo atnaujinimus ir našumo optimizavimus, kad jūsų svetainė visada veiktų sklandžiai ir saugiai.

Įrašykite miesto pavadinimą

Verslui reikalinga nauja internetinė sveteinė?

Pasiruošę pakelti savo žinomumą internete į kitą lygį? Mūsų ekspertų komanda yra čia, kad sukurtų Jums profesionalią, solidžią svetainę, atspindinčią jūsų prekės ženklą ir skatinančią norimus rezultatus. Susisiekite su mumis šiandien, kad aptartumėte Jūsų projektą ir kartu sukurtume kažką nepaprasto.

Mūsų Klientai

Esame sukūrę daug sėkmingų įvairių projektų. Nuo mažiausių vieno puslapio svetainių iki ganėtinai stambių e. komercijos sprendimų žinomoms kompanijoms. Tai atsipindi mūsų galimybes prisitaikyti prie kiekvieno verslo poreikių ir pateikti optimaliausius sprendimus.

Mūsų Klientai

Esame sukūrę daug sėkmingų įvairių projektų. Nuo mažiausių vieno puslapio svetainių iki ganėtinai stambių e. komercijos sprendimų žinomoms kompanijoms. Tai atsipindi mūsų galimybes prisitaikyti prie kiekvieno verslo poreikių ir pateikti optimaliausius sprendimus.

Mūsų Partneriai

Mūsų partneriai – hostingo kompanijos, be kūrių internetinės svetainės neveiktų. Bendradarbiaujame su patikimomis, gerą reputaciją turinčiomis kompanijomis, kurios užtikrina nepertraukiamą, stabilų bei saugų veikimą.

Mūsų Partneriai

Mūsų partneriai – hostingo kompanijos, be kūrių internetinės svetainės neveiktų. Bendradarbiaujame su patikimomis, gerą reputaciją turinčiomis kompanijomis, kurios užtikrina nepertraukiamą, stabilų bei saugų veikimą.

Internetinės svetainės kūrimas. Kodėl verta turėti modernią interneto svetainę?

Tinklalapio kūrimas

Šiuolaikinėje skaitmeninėje eroje tvirtas buvimas internete yra raktas į visą jūsų verslo potencialą. Laikai, kai buvo remiamasi vien tradiciniais rinkodaros metodais, praėjo. Tinklalapio kūrimas yra itin atsakingas darbas, kurio imamės mes, siekdami klientams sukurti patį efektyviausią rinkodaros įrankį. Pats laikas pasinaudoti modernios svetainės galia ir pakelti savo verslą į naujas aukštumas. Internetinės svetainės kūrimas – tai darbas, kurį drąsiai galite patikėti mums.

Štai kodėl verta investuoti į pažangiausią savo verslo svetainę:

Interneto svetainė dirba ištisą parą atlikdama VADYBININKO DARBĄ

Įsivaizduokite, kad turite virtualų saloną, kuris veikia 24 valandas per parą, be išeiginių ir lengvai pristato jūsų produktus ir paslaugas vietinei arba pasaulinei auditorijai. Su modernia internetine svetaine jūsų verslas tampa pasiekiamas potencialiems klientams nuolatos, visą parą. Nesvarbu, ar tai vidurnaktis, ar vidurdienis, jūsų svetainė veikia kaip nenuilstantis pardavimo vadybininkas, generuojantis potencialius klientus ir skatinantis konversijas net tada, kai esate išvykę. Profesionalus tinklapio kūrimas, leidžia pasiekti aukščiausius rezultatus, todėl šį darbą patikėkite mums.

Internetinės svetainės kūrimas

Turėdami modernią internetinę svetainę, darbo našumą ir efektyvumą pakelsite į ženkliai aukštesnį lygį

Profesionalus tinklapio kūrimas, leidžia pasiekti aukščiausius rezultatus.

Svarbus pirmasis įspūdis!

Puslapių kūrimas

Internetiniame pasaulyje jūsų svetainė dažnai yra pirmasis potencialių klientų kontaktinis taškas. Pasenusi arba prastai sukurta svetainė gali greitai atstumti lankytojus, pakenkti jūsų įvaizdžiui, patikimumui ir prarasti vertingas galimybes. Interneto svetainės kūrimas yra kruopštus ir atsakingas procesas. Šiuolaikinė internetinė svetainė užtikrina, kad jūsų verslas paliks stiprų pirmąjį įspūdį, atspindintį jūsų profesionalumą, naujoves ir įsipareigojimą siekti meistriškumo. Kai kas gali pagalvoti, kad tinklapio kūrimas yra nereikšmingas įmonės tobulėjimo procesas, bet, priešingai, tai itin svarbu. Patrauklūs vaizdai, intuityvus naršymas ir patogi sąsaja paliks ilgalaikį teigiamą potyrį jūsų auditorijai.

Tinklalapio kūrimas

Interneto svetainė praplečia Jūsų veiklos ŽINOMUMĄ

Interneto svetainė praplečia Jūsų veiklos ŽINOMUMĄ

Turėdami modernia internetinę svetainę, darbo našumą ir efektyvumą pakelsite į ženkliai aukštesnį lygį

Išplėskite savo pasiekiamumą:
Skaitmeniniame pasaulyje geografinės ribos nebėra kliūtis verslo augimui. Šiuolaikinė, moderni internetinė svetainė atveria galimybių pasaulį, leisdama pasiekti pasaulinę auditoriją. Profesionalaus tinklapio kūrimas yra sudėtingas procesas, tačiau tik kokybiškai sukurtas įrankis gali atnešti puikius rezultatus. Taikant tinkamas optimizavimo strategijas, jūsų svetainė gali pritraukti organinį srautą iš paieškos sistemų, socialinės žiniasklaidos platformų ir kitų internetinių kanalų. Būtent dėl šių priežasčių internetinės svetainės kūrimas turėtų būti patikėtas profesionalams. Pasinaudokite tikslinių rinkodaros kampanijų galia, kad susisiektumėte su potencialiais klientais, kurie aktyviai ieško jūsų siūlomų produktų ar paslaugų, nepaisant jų buvimo vietos.

Puslapių kūrimas

Turėdami modernią internetinę svetainę, darbo našumą ir efektyvumą pakelsite į aukštesnį lygį

Šiuolaikinė svetainė atveria galimybių pasaulį, leisdama pasiekti pasaulinę auditoriją. Tačiau tinklapio kūrimas yra sudėtingas procesas ir tik kokybiškai sukurtas įrankis gali atnešti puikius rezultatus.

El parduotuvės kūrimas

Interneto svetainė produktų naudas DEMONSTRUOJA VIZUALIAI

Būkite pranašesni už savo konkurentus:
Norėdami klestėti šiandieninėje, aršios konkurencijos rinkoje, turite būti vienu žingsniu priekyje. Šiuolaikinis tinklapis nėra tik tendencija – tai būtinybė. Internetinės svetainės kūrimas yra itin svarbus etapas kiekvienai kompanijai. Investuodami į naujausias interneto technologijas, parodote savo atsidavimą naujovėms ir visuomet išliekate savo srities lyderiai. Išsiskirkite iš konkurentų minios pademonstruodami savo unikalius pasiūlymus, pasitelkdami interaktyvius elementus ir įtraukdami pažangiausias funkcijas, didinančias vartotojų įsitraukimą. Tinklapio kūrimas, darbas kurį drąsiai galite patikėti mums ir stebėti stabiliai gerėjančius savo veiklos rezultatus.

Interneto svetainė produktų naudas DEMONSTRUOJA VIZUALIAI

Internetinės svetainės kūrimas yra itin svarbus etapas kiekvienai kompanijai.

Puslapių kūrimas mažiausiomis sąnaudomis

el parduotuves kurimas

Elektroninė parduotuvė DIDINA PARDAVIMUS mažiausiomis sąnaudomis

el parduotuvės kūrimas

Elektroninė parduotuvė DIDINA PARDAVIMUS mažiausiomis sąnaudomis

Kokias savybes turi turėti internetinė svetainė, kad būtų pasiruošusi dirbti Jums?

Tinklapio kūrimas yra itin kruopštus darbas. Tik kruopščiai ir kokybiškai sukurta internetinė svetainė pasieks puikius rezultatus.

Interneto svetainės patrauklumą vartotojui lemia keletas veiksnių. Vieni svarbiausių kokybiškos svetainės  dalykų yra šie: kruopščiai apgalvotas turinys bei iliustracijos; profesionalus svetainės dizainas; spartus jos veikimas; paieškos sistemų optimizacija; prisitaikymas prie mobiliųjų įrenginių. Be šių paminėtų dalykų, šiuolaikinė interneto svetainė yra neįsivaizduojama. Internetinių svetainių kūrimas – tai darbas profesionalams. Mūsų kuriamos svetainės atitinka visus šiuos išvardintus aspektus bei naujausius reikalavimus ir standartus.

Tinklalapio kūrimas

Puslapių kūrimas yra kūrybingas procesas. Interneto svetainės turinys yra karalius!

Analitiniai duomenys rodo, kad puslapis „apie mus“ yra vienas iš lankomiausių svetainės dalių.

Tai svetainės dalis, kuri parodo Klientui Jūsų įmonės bendrą vaizdą, vertybes ir norą rūpintis galutiniu vartotoju. Siekiant išlaikyti ilgesnį Kliento dėmesį, šioje skiltyje patartina rašyti ne tik apie save, bet kartu įtraukiti ir patį skaitytoją, bei akcentuoti naudas Jūsų teikiamų paslaugų Klientui, atsakydami į klausimą kodėl verta pirkti iš Jūsų.

Produkto aprašymo tikslas – paaiškinti ką produktas daro, su kuo jis naudojamas, kam jis reikalingas ir kodėl turi Klientas įsigyti.

Pagalvokite, kokie klausimai dažniausiai iškyla Jūsų Klientams. Sudėliokime atsakymus į trumpus tekstukus, taip Jūs lengvai pristatysite savo paslaugas.

Perteikite teikiamą naudą Jūsų Klientui, kad Jis susimąstytų: kodėl aš anksčiau čia nebuvau? Kodėl dar to nepabandžiau? Sukurkite emocinį ryšį su Klientu.

Tinklapio kurimas

Tinkamas turinys - interneto svetainės KARALIUS

Analitiniai duomenys rodo, kad puslapis „apie mus“ yra vienas iš lankomiausių svetainės dalių.

Tai svetainės dalis, kuri parodo Klientui Jūsų įmonės bendrą vaizdą, vertybes ir norą rūpintis galutiniu vartotoju. Siekiant išlaikyti ilgesnį Kliento dėmesį, šioje skiltyje patartina rašyti ne tik apie save, bet kartu įtraukiti ir patį skaitytoją, bei akcentuoti naudas Jūsų teikiamų paslaugų Klientui, atsakydami į klausimą kodėl verta pirkti iš Jūsų.

Produkto aprašymo tikslas – paaiškinti ką produktas daro, su kuo jis naudojamas, kam jis reikalingas ir kodėl turi Klientas įsigyti.

Pagalvokite, kokie klausimai dažniausiai iškyla Jūsų Klientams. Sudėliokime atsakymus į trumpus tekstukus, taip Jūs lengvai pristatysite savo paslaugas.

Perteikite teikiamą naudą Jūsų Klientui, kad Jis susimąstytų: kodėl aš anksčiau čia nebuvau? Kodėl dar to nepabandžiau? Sukurkite emocinį ryšį su Klientu.

Tinklalapio kurimas
Tinklalapio kūrimas

Interneto svetainės DIZAINAS - jaukumo ir patikimumo jausmas

Balta spalva – laikoma tobula spalva.

Ši spalva susijusi su šviesa, švara, gėriu, dieviškumu. Dažnu atveju elektroninėje svetainėje naudojama balta spalva lyg švarus fonas kuriame lengviau galima išryškinti tekstą ar parduodamą produktą.

Pilka spalva – neutrali, subalansuota spalva. Ji simbolizuoja praktiškumą.

Elektroninėse svetainėse dažnu atveju šviesiai pilka spalva atstoja balta spalvą, tamsiai pilka spalva atstoja juodą spalvą.

Daugelis korporacijų renkasi šią spalvą.
Pilki kostiumai – verslo pasaulio dalis.

Raudona – energijos spalva. Ši spalva siejama su ugnimi, meile, krauju, pavojumi, aistra, geismu.

Raudona spalva –  viena emociškai intensyviausių spalvų, pritraukianti dėmesį bei skatinanti priimti greitus sprendimus.
Ji naudojama akcentams paryškinti ar elektroninės parduotuvės mygtukui “pirkti”

Toggle Content

Oranžinė spalva simbolizuoja entuziazmą, kūrybingumą, sėkmę, laimę, linksmybes.

Ši spalva apjungia raudonos spalvos energiją ir geltonos spalvos džiaugsmą.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Toggle Content
Toggle Content
Toggle Content
Toggle Content

Norint palikti ryškesnį įspūdį, rekomenduojame interneto svetainėje naudoti ne vieną spalvą o sukurti tam tikrą spalvų derinį. Spalvos sukuria ne tik momentinę emociją, bet ir kartu ilgalaikę asociaciją. Siekiant maksimalaus rezultato, turėtume pasirinkti spalvų kombinaciją kuri atspindėtų veiklos rūšį ir būtų naudojama visur (logotipe; elektroninėje svetainėje; reklamose; vizitinėse kortelėse ir t.t.).

NAUJOVĖS - neatsiejama interneto svetainės dalis

Patobulinta klientų patirtis:
Šiandien klientai reikalauja patogumo ir momentinio pasitenkinimo. Šiuolaikinė interneto svetainė leidžia jums tai padaryti. Naudojant interaktyvų dizainą, jūsų svetainė sklandžiai prisitaiko prie skirtingų įrenginių, todėl naudotojai gali sklandžiai naršyti, nesvarbu, ar jie naudojasi staliniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Intuityvus naršymas, greitas užsikrovimas ir suasmenintas turinys sukuria į vartotoją orientuotą patirtį, todėl lankytojai lieka patenkinti ir labiau linkę tapti lojaliais klientais. Kokybiškas modernios internetinės svetainės kūrimas visuomet apima šias svarbias adaptacijas.

Puslapiu kurimas
Internetinės svetainės kūrimas

Interneto svetainės GREITIS - lankytojo dėmesio išlaikymas

Svetainės greitis yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei. Lėtai užsikraunančios svetainės lemia aukštus atmetimo rodiklius ir vartotojų nusivylimą, todėl prarandamos galimybės. Tinklalapio kūrimas apima įvairius svarbius aspektus, kurių vienas svarbiausių yra veikimo sparta. Be to, svetainės greitis tiesiogiai veikia konversijų rodiklius, o net sekundės delsa sukelia konversijų sumažėjimą. Investuokite į svetainės greitį, kad išnaudotumėte visą savo verslo potencialą. Tinklalapio kūrimas, tai darbas, kurį galite drąsiai patikėti mums, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų internetinė svetainė veiktų sparčiai.

Tinklapio kūrimas

Interneto svetainės GREITIS - lankytojo dėmesio išlaikymas

Internetinės svetainės kūrimas. Sukurkite pasitikėjimą ir patikimumą:

Puslapių kūrimas

Skaitmeninėje srityje pasitikėjimas yra svarbiausias dalykas. Šiuolaikinė interneto svetainė yra puiki platforma jūsų prekės ženklo patikimumui įtvirtinti ir tikslinės auditorijos pasitikėjimui skatinti. Pateikite klientų atsiliepimus, pabrėžkite savo gautus apdovanojimus ir pasidalinkite laimingų klientų istorijomis, kad pademonstruotumėte savo patirtį ir sėkmės istoriją. Įtraukite saugius mokėjimo būdus ir privatumo priemones, kad užtikrintumėte lankytojus, jog jų privati informacija yra saugi. Internetinės svetainės kūrimas privalo apimti visus šiuos aspektus. Gerai sukurta svetainė sukelia pasitikėjimo jausmą, todėl klientai labiau linkę pasirinkti jus, o ne konkurentus. El. parduotuvės kūrimas – darbas, kuriuo profesionaliai pasirūpinsime mes.

Elektroninės parduotuvės SAUGUMAS - pagarba Klientui

Tinklapio kūrimas

Tobulėkite

Neleiskite savo verslui atsilikti. Tobulėkite, turėdami modernią svetainę, kuri veikia kaip dinamiška rinkodaros priemonė, virtuali parduotuvė ir patikimas vadybininkas. Išlaisvinkite neribotą savo verslo potencialą šiandien ir nutieskite kelią šviesesniam ir klestinčiam rytojui. Susisiekite su mumis, kad pradėtumėte savo kelionę į sėkmę internete! Tinklalapio kūrimas mūsų rūpestis, o Jums beliks tik stebėti augančius rezultatus.

Bendraukime ir pasiekime rezultatų!

Užpildykite šią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime bei aptarsime Jūsų poreikius bei vizijas. Puslapių kūrimas – kiekvienam verslui!

Įrašykite miesto pavadinimą

Bendraukime ir pasiekime rezultatų!

Užpildykite šią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime bei aptarsime Jūsų poreikius bei vizijas. Puslapių kūrimas – kiekvienam verslui!

Įrašykite miesto pavadinimą

Tinklapių kūrimas
Slinkite į viršų