„Apple Design Awards 2024“ ceremonija
Mūsų nuomone – patraukliausios ir įdomiausios programėlės kurias rekomenduojame turėti savo išmaniajame telefone.
1. Bears Gratitude (kategorija: malonumas ir linksmybės).

Isuru Wanasinghe, Australia

Rašymo programa, mokanti jus, kaip „nustatyti kasdienę dėkingumo praktiką“. Tiems, kurie išgirdę apie tokį dalyką nusuka akis, bet vis tiek buvo įsitikinę, kad tai išbandys, arba nežino, nuo ko pradėti, programėlė pateikia pavyzdžių ir patarimų, kaip ir nuo ko pradėti.
Kiekvieną dieną, prieš pradedant rašyti savo įrašus, vartotojai taip pat gauna padrąsinančių idėjų, pvz., „šiandien pasivaikščiokite“, „pagirkite ką nors“, „nelaukite įkvėpimo“ ir panašiai, jei jiems sunku ką nors rasti. būti dėkingam už…
Programėlėje yra integruotas kalendorius, kuriame vartotojai gali lengvai ir paprastai naršyti. Kadangi vartotojai gauna kasdieninį patvirtinimą, jie gali peržiūrėti ankstesnes idėjas arba pamatyti, kas jiems bus paruošta ateityje.
Bears Gratitude programėlė, taip pat apima straipsnius, skirtus savistabai ir asmeniniam augimui. Trumpos bei juokingos istorijas, kurios skatina vartotojus apmąstyti tokias temas kaip meilė, psichinė sveikata ar laisvalaikio praleidimas. Programėlė yra labai spalvinga ir pilna animuotų vaizdų. „Bullet Journal“ mėgėjams tai gali atrodyti per daug, bet jei mėgstate iškarpų knygas, galbūt ši programa kaip tik jums?
2. „Complete Anatomy 2024“ (kategorija: įtraukimas)

3D4Medical from Elsevier
Programėlę sudaro įvairių medicinos dalykų kursai, kuriuos veda skirtingų specialybių gydytojai. Šių teorinių kursų metu studentai gali išmokti skaityti EKG, dirbti su traumą patyrusiais pacientais ar išsamiau suprasti žmogaus anatomiją.
Ši programa išsiskiria atlasu, kuriame pateikiama išsami informacija apie pagrindines kūno sistemas naudojant 3D modelius ir leidžia vartotojams sukurti savo 3D modelį, kad pamatytų, kaip šios skirtingos sistemos susipina.
Programa veikia kaip turtingas mokymosi šaltinis, kuriame mokiniai gali žiūrėti vaizdo įrašus, kuriuose vaizduojama, kaip įvairios sąlygos, ligos ir medžiagos veikia kaulus, raumenis ir organus.
Pastaba: programa tinka studentams, profesionalams ir mokymo įstaigoms, todėl likę smalsuoliai gali nemokamai išbandyti tik 3 dienas.

3. Tiimo – Visual Daily Planner (kategorija: įtraukimas)

tiimo ApS, Denmark

Vaizdinis dienos planuotojas, padedantis organizuoti kasdienes užduotis.
Galima atsisiųsti daugybę planavimo programų, tačiau „Tiimo“ skiriasi nuo jų, nes tai „kasdienio planavimo ir mokymosi programa, skirta žmonėms, turintiems įvairių pažinimo profilių, tokių kaip ADHD, autizmas, stresas ir nerimas“.
Programėlė skirta padėti vartotojams lengvai planuoti savo dienas. Jo AI valdomas kontrolinis sąrašas gali būti automatiškai užpildytas bendromis kasdienėmis užduotimis. Pavyzdžiui, jei nuspręsite įtraukti pietų pertrauką darbo valandomis, dirbtinis intelektas gali sudaryti kontrolinį sąrašą, į kurį įeina kojų ištiesimas, maisto užsakymas, pertrauka prie ekrano, vandens gėrimas ir kt.
Jei skyrėte laiko planuoti savo dieną, bet neprisimenate visko, ką reikia padaryti, arba nežinote, nuo ko pradėti, skiltyje „Naršyti“ pateikiamos tokios kategorijos kaip buitis, darbas, santykiai, augintiniai ir kt. , kur rasite idėjų, kaip praleisti dieną.
4. Crouton: receptų tvarkyklė (kategorija: sąveika)

Devin Davies, New Zealand
Pakeitusi užrašų knygeles su receptų iškarpomis arba nuorodomis į internetinius receptus, išsaugotus daugybėje skirtingų užrašų ar aplankų, „Crouton“ programa „leidžia naudotojams sutelkti dėmesį į skaitiklį, o ne į ekraną“.
Programėlės kūrėjai daugiausia dėmesio skyrė „švaraus“ dizaino aplikacijos kūrimui, kad vartotojai galėtų susikoncentruoti į maisto gaminimą, viską rasdami greitai ir paprastai.
Programoje vartotojai gali sudaryti dienos valgio planus, sudaryti bakalėjos prekių sąrašus ir pridėti bei tvarkyti savo receptus.
Viena iš naudingų programos savybių yra ta, kad joje pateikiami įvairūs receptų pridėjimo būdai. Atsižvelgiant į tai, kiek receptų dabar randama internete, programėlė leidžia juos įtraukti iš svetainės tiesiog įklijavus nuorodą. Tada „Crouton“ automatiškai įkelia receptą su nuosekliomis instrukcijomis. Taip pat galima pridėti receptų iš paveikslėlio arba per nuskaitytą QR kodą.

5. „Gentler Streak Fitness Tracker“ (kategorija: socialinis poveikis)

Gentler Stories d.o.o., Slovenia

Ši programėlė suteikia vartotojams įžvalgų apie jų sveikatą, stebint kūno rengybos ir psichinės gerovės būklę.
Gentler Streak veikia kaip ir dauguma kitų sveikatos stebėjimo programų. Tai rodo naujausią aktyvumą, širdies ritmą ir miego trukmę, panašiai kaip „Apple Health“ ataskaitose.
Programėlė nuo kitų programų skiriasi tuo, kad gali pasitarnauti kaip asmeninis motyvatorius. Jis naudoja turimus duomenis, kad praneštų naudotojams, ar tai „puiki diena judėti į priekį“, ar galbūt „peržengiate“, todėl jie turėtų pailsėti. Taip pat patikrinama, ar vartotojo sveikatos rodikliai, pvz., miegas, yra tvarkingi, pažymėdami juos „aukšta“, „padidėjusi“, „normali“ arba „puikiai“.
6. Ahead: Emotions Coach(kategorija: socialinis poveikis)

ahead solutions GmbH, Germany
Ši programėlė moko vartotojus emocinio intelekto, paaiškindamas, kas vyksta jų galvose tam tikromis situacijomis, ir pateikdamas metodus, kaip susidoroti su nerimu, stresu, pykčio protrūkiais ir kitais nepatogiais jausmais.
Iš pradžių vartotojų prašoma užpildyti klausimyną, kad nustatytų, kokius elgesio iššūkius jie norėtų įveikti. Tai gali būti nerimas, vilkinimas, pyktis, nepasitikėjimas savimi ar pozityvumas. Vartotojai taip pat raginami pildyti emocijų „dienoraštį“, kad gautų metodus, kaip geriausiai susidoroti su tokiomis situacijomis, kaip susimušimas su šeimos nariu.

7. djay pro - DJ App & AI Mixer (kategorija: erdvinis skaičiavimas)

Algoriddim GmbH, Germany

Ši programėlė leidžia vartotojams tapti didžėjais namuose.
Nors įtraukiančios patirties gali pritrūkti, jei nenaudojate programos su Apple Vision Pro ausinėmis, programa vis tiek leidžia muzikos mylėtojams maišyti, eksperimentuoti bei kurti savo muziką.
„Djay“ suteikia vartotojams skirtingus patefono nustatymus ir „prieiga prie daugiau nei 100 milijonų dainų“. „Apple Music“ vartotojai taip pat gali prisijungti prie savo paskyros ir naršyti dainas arba kurti grojaraščius per šį srautinio perdavimo paslaugų teikėją.
„Apple Design Awards“ skatina kūrėjus kurti patrauklesnes, patrauklesnes ir naudingesnes programas. Ši užduotis tampa sudėtingesnė, nes tampa sunkiau nustebinti vartotojus ir sukurti ką nors naujo ir vertingo. Toks konkursas taip pat leidžia pažvelgti į tai, kas mus, vartotojus, labiausiai domina – ar tai būtų minčių registravimas, kasdienių valgių planavimas, sveikatos stebėjimas ar tiesiog techniškų būdų išmokti ko nors naujo paieška.