Aktualijos

7 priežastys kodėl reikia turėti interneto svetainę

Turėti įmonės svetainę –  taip pat svarbu, kaip turėti telefono numerį ar elektroninio pašto adresą. Tyrimai rodo, kad šeši iš dešimties klientų prekių ieško internete ir tikisi  rasti aprašymus su pilna informacija kaip ir kur įsigyti prekę ar paslaugą internetiniuose puslapiuose. Kodėl laukiame kol mūsų klientai ieško interneto platybėse? Jei  turite įmonę ar vykdote veiklą, iš kurios norite uždirbti, bet neturite modernios bei informatyvios internetinės svetainės, pateiksime 7 priežastis, kurios pakvies Jus susimąstyti, kodėl interneto svetainės neturite arba kodėl senosios vis dar neatnaujinate.

1. Nuolatinis buvimas internete 24 val./7d. – tai šiuolaikiškas konkurencingumas.

Jei turėsite  elektroninę svetainę, klientai visada galės Jus rasti – bet kuriuo laiku iš bet kurios pasaulio vietos. Net ir darbo valandoms pasibaigus, elektroninė svetainė ieško Jums klientų bei išsaugo senuosius. Tokiu būdu savo klientui suteikiate daugiau patogumo, nes jie gali gauti reikalingą informaciją be jokio papildomo spaudimo pirkti. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma kompanijų jau turi modernias elektronines svetaines, o tai sudaro milžinišką galimybę nuo Jūsų nuvilioti klientą.

Jei vis dar neturite interneto svetainės, yra didelė tikimybė kad tai padarys Jūsų konkurentai jau rytoj, o gal net ir šiandien. Neatiduokite taip lengvai savo potencialių klientų kitiems, kai galite juos turėti.Tobulinkite savo verslo paieškos kanalus, kad jie būtų profesionalūs, aiškūs ir lengvai naudojami.

2. Komunikacija

Elektroninė svetainė, greitai bei paprastai komunikuoja tarp pirkėjo ir pardavėjo. Pirkėjas gali patogiu būdu susirasti įmonės darbo valandas, lokaciją, kontaktinius duomenis, produktų aprašymus, naujienas ir vizualizacijas. Naudokite interaktyvias kontaktines formas, kad sutrumpintumėte klientams kelią gauti tinkamą informaciją ir išgrynintumėte jų poreikius.

3. Patikimumas

Šiandieniame pasaulyje tikimasi, kad bet kuri save gerbianti įmonė, turi turėti elektroninę svetainę, šiuolaikišką platformą. Potencialūs klientai greičiausiai nepasitikės verslu, kuris neturi telefono numerio ar elektroninio pašto adreso. O šiandien taip galime pasakyti apie elektroninę svetainę. Tai yra naudingas įrankis, kurį galime valdyti bei atsakyti į visus klientų klausimus. Turėdami kokybišką bei lengvai valdomą svetainę, klientai jausis patogiai bei manys, kad visos įmonės teikiamos paslaugos bus tokios pat kokybiškos. Tokiu būdu klientai susidarys teigiamą įspūdį, dar nespėję pasinaudoti Jūsų teikiamomis paslaugomis.

Interneto svetainė įgalina turėti lengvesni būdą aptarnauti klientus. Sudarykite tekstus su atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus. Sumažinkite klientų aptarnavimo išlaidas ir sutaupykite laiko bei pinigų.

4. Išlaidų kontrolė

Interneto svetainė gali būti ne tik informacijos šaltinis apie Jūsų teikiamas paslaugas bei produktus. Svetainė gali būti naudojama kaip tiesioginio produkto ar paslaugos pardavimo kanalas, vadinamas E-parduotuve. Taip interneto svetainė ne tik suranda potencialų klientą, jį sugundo savo pateiktais aprašymais, paveikslėliais ar iliustracijomis, bet skatina įsigyti norimą produktą ar paslaugą čia ir dabar- “ Buy Now” !

Viską galima parduoti nuotoliniu būdu, tik reikia ryžtis pokyčiams! Padarykite kitaip, nei Jūsų konkurentai, ir parduosite tikrai daugiau

5. Plėtra: aukit ir auginkit!

Interneto svetainė prieinama visam pasauliui. Visų šalių ir tautybių žmonės turi galimybę susipažinti su Jūsų veikla ir tapti ne tik Jūsų klientais, bet ir partneriais. Tereikia turėti svetainę keliomis populiariausiomis užsienio kalbomis .

Internetinis tinklapis yra puikus būdas sudominti potencialius investuotojus. Jūs prezentuojate savo įmonę, jos pasiekimus bei ambicingus planus. Jūs norite augti ir tobulėti. O šios savybės traukia verslius žmones.

6. Vartotojo elgsena

Kokią tikslinę pirkėjų grupę norite pasiekti ? Jaunąją kartą , kuriai patinka inovatyvūs sprendimai ? O gal brandaus amžiaus žmones, kurie vertina klasikinius sprendimus ir produktus ? O gal senjorus arba labai specifinės srities specialistus ? Analitiniai įrankiai , kurie gali būti įdiegiami interneto svetainėje, įgalins Jus nustatyti, kas yra Jūsų tipinis klientas. Žinosite kaip jis jus surado, turėsite informaciją apie jo pomėgius, apie ką jis svajoja ir ko ieško.

Tokiu būdu Jūs galėsite modeliuoti savo verslą, marketingo kanalus, kaip ir kur reklamuotis bei kokias spalvas ar dizaino stilių taikyti reklamose. O TAI SĄLYGOJA DAUGIAU PIRKIMŲ.

7. Reklama už protingą kainą.

„Google AsWords“, „Facebook“ ar „Instagram“ įrankiai suteikia Jums galimybę tiksliau ir patikimiau pasiekti klientus pagal tikslines auditorijas ar jų grupes bei atvilioti į savo svetainę įsigyti tam tikrą paslaugą ar produktą.

SEO ir internetinė reklama yra puikus būdas padidinti žinomumą, jei ji bus tinkamai sugeneruota. Klientų srautas Jūsų svetainėje bus ženkliai didesnis. Išbandykite viską, kad klientui būtų patogu Jus surasti. Popierinių skrajučių laikas baigėsi. Naudokite inovatyvius įrankius, kurių kaštai ženkliai mažesni, tačiau pasiekiamumas yra neįtikėtinai efektyvus !

Norite naujos interneto svetainės? Mes esame tie, kuriems patinka padėti!

Esame kūrybingi internetinių puslapių kūrėjai. Žinome kaip sukurti profesionalią svetainę, kuri pakylės Jūsų verslą į naujas aukštumas.

Scroll to Top