Tekstų kūrimas

WEB svetainių tekstų kūrimas

Tema Jūsų -tekstas mūsų

Jei Jums nuolat dingsta noras rašyti įvairius tekstus, aprašymus ir rašinėlius, jei Jums gaila praleisto laiko spoksant į kompiuterio ekraną ir generuojant mintį „ kaip čia geriau parašyti“, esame lengvai ir aiškiai dėstantys mintis, rašome tada, kada norime, ir…kada nenorime. Rašome apie dalykus, kuriuos suprantame, ir apie dalykus, apie kuriuos mažai išmanome prieš rašydami. Patinka rašyti lengvai ir šiek tiek šmaikščiai, šiltai, suprantamai ir…BE GRAMATINIŲ KLAIDŲ.

Kodėl tekstas yra svarbu?

Jums labai svarbu, kad Jūsų svetainė būtų unikali, lengvai atpažįstama, lengvai suprantama, lengvai surandama pagal raktinius žodžius, atspindinčius Jūsų veiklos pobūdį. Jūsų svetainės turinys turi atitikti SEO reikalavimus.  Mes, turėdami profesines žinias ir kūrybinę praktiką, padėsime Jums sukurti svetainės turinį, atitinkantį šiuolaikinio vartotojo lūkesčius.

WEB svetainių tekstų kūrimas
WEB svetainių tekstų kūrimas

Kai internetas yra nepasiekiamas ar neįmanomas...

Naudokite tradicinius reklamos sklaidos būdus. Sukursime trumpus, ryškius ir spalvotus tekstus skrajutėms, lankstinukams bei stendinėms reklamoms. Tai efektyvus būdas pasiekti tikslines vartotojų grupes.

Verslas verslui - ir Švenčių proga

Kiek kartų per metus Jums reikia pasveikinti, padėkoti ar pakviesti verslo partnerius ir draugus? Mes suskaičiavome ne mažiau nei dvylika progų per metus! Tad mes kas kart sugalvosime naują formą, išskirtinį turinį, kad Jūsų įmonė ar Jūs asmeniškai paliktumėte neišdildomą įspūdį.

Lankstinukų maketavimas

Susisiekite su mumis

Scroll to Top