Aktualijos

Stipriausias marketingo įrankis

ManGabis Marketingo svarbiausias irankis

Tikslinė auditorija norėdama įsigyti prekę arba paslaugą, tikrai neieškos to laikraščiuose ar skelbimų lentose… dauguma ieško internete ir tik internete, pagal raktinius žodžius. Vienas iš argumentų – laiko taupymas.

Šiandien klientai nevyksta iš įmonės į įmonę, iš parduotuvės į parduotuvę, ir taip per kelis miestus tik tam, kad sužinotų kuo Jūs prekiaujate ir ar tikrai Jūs jiems galite būti naudingi. Ar Jūs taip darytumėt? Ar taip darytų jaunimas?

Juk viskas yra internete!
Neturint interneto svetainės, įmonės praranda didelę dalį savo potencialių klientų, nes jie tiesiog apie Jūsų vykdomą veiklą nieko nežino.
Interneto svetainės turėjimas, įmonėms suteikia galimybę pasiekti daug didesnę bei platesnę tikslinę klientų auditoriją nei kada anksčiau.

Esant poreikiui, galima svetainę išverti į Jūsų norimas kalbas ir taip pasiekti visą pasaulį. Didinti bei pasiekti dar didesnį pirkėjų ar partnerių ratą. Jūsų svetainė bus pasiekiama 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę ir klientams, nereikės skambinti aiškintis koks Jūsų darbo laikas ar prekiaujate vienu ar kitu produktu, viską galės pasiskaityti, pamatyti virtualiai, be kontakto. O šis žmonių tipas sparčiai auga – minimalus bendravimas, vizualizacijos pateikimas, išsamus aprašymas, prieinamas bet kada ir iš bet kur.

Taip pat, norime pridurti, kad elektroninė svetainė yra pats pigiausias modernios-ilgalaikės reklamos būdas.
Tai yra Jūsų įmonės turtas!

Jei dar vis nesate internete arba Jūsų interneto svetainė ruošiasi išeiti į pensiją – mes Jums padėsime!

Scroll to Top