Interneto svetainių kūrimas

Svetainių dizainas

Unikalus bei profesionalus svetainės dizainas

Mes kuriame įvairiausio pobūdžio interneto svetaines, pagal kiekvieno kliento poreikius. Tai gali būti reprezentacinė verslo įmonės, viešosios įstaigos ar asociacijos interneto svetainė. Taip pat galime sukurti tinklaraštį, dar kitaip žinomą kaip „Blog’ą“. Siūlome galimybę pasirinkti iš gausaus ir įvairaus dizaino katalogo. Kuriame ir visiškai individualų, išskirtinį dizainą. Jums belieka turėti svajonę, o viziją ir vizualizaciją sukursime mes.

E. parduotuvių kūrimas/įdiegimas (Elektroninė komercija)

Siūlome galimybę sukurti individualią elektroninę parduotuvę. Galime ją sukonfigūruoti pagal įvairiausius poreikius, priklausomai nuo produktų, kurie bus pardavinėjami. Galime sukurti elektroninę parduotuvę ne tik fiziniams produktams, tačiau ir skaitmeniniams, tokiems kaip elektroninės knygos, gidai, seminarai, webinarai ir kiti virtualūs bei atsisiunčiami skaitmeniniai produktai ar paslaugos. Jūs turite galimybę pasirinkti iš gausaus jau paruoštų, pasiteisinusių, dizaino sprendimų katalogo, tačiau galime sukurti ir individualų išskirtinį dizainą.

e parduotuvių kūrimas
WEB svetainių srauto generavimas

Svetainės analizė srauto generavimas

Jeigu jau turite interneto svetainę, sukurtą pagal modernius standartus, tačiau neturite analitinių įrankių, kaip stebėti svetainės lankytojų srautus, mes galime padėti. Įdiegsime interneto svetainių įskiepius, kurie padės rinkti ir analizuoti interneto svetainės lankytojų veiksmus. Taip pat jeigu jau turite analitinius įrankius savo svetainėje, tačiau nepavyksta jų tinkamai konfigūruoti ar suprasti pateikiamų duomenų, mes Jums padėsime.

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas – tai yra interneto svetainės optimizavimas taip, kad ji būtų suprantama paieškos sistemoms, tokioms kaip „Google“. Mes kuriame interneto svetaines, atsižvelgdami į naujausius paieškos sistemų keliamus reikalavimus. Ši optimizacija – tai nėra vien tik interneto svetainės vienkartinis sukonfigūravimas, tačiau ir nuolatinis turinio atnaujinimas bei priežiūra. Atlikti interneto svetainės optimizaciją ir ją nuolatos prižiūrėti yra būtina, jeigu norite, kad vartotojai paieškos sistemose, ieškodami susijusios prekės ar paslaugos, užsuktų į jūsų puslapį iš organinės paieškos rezultatų.

SEO optimizacija
Prieziūra

Svetainių aptarnavimas ir priežiūra

Jei norite, kad interneto svetainė nenutrūkstamai ir patikimai veiktų nuolatos, reikalinga turėti nuolatinę jos priežiūrą. Kasdien internete atsiranda vis naujų saugumo grėsmių, todėl tinkamas ir savalaikis interneto svetainės priežiūros procesas ženkliai sumažins įsilaužimų ir sutrikimų riziką. Visais šiais klausimais mes galime Jums padėti, nepriklausomai, ar kuriate naują svetainę ,ar jau turite esamą, tačiau modernią interneto svetainę.

Rekomenduojame šiuos hostingo paslaugų tiekėjus

Dažniausiai užduodami klausimai

Interneto svetainės kūrimo terminas priklauso nuo keleto faktorių. Pavyzdžiui paprastos, reprezentacinės vieno puslapio svetainės kūrimas gali tetrukti keletą darbo dienų, tuo tarpu didesnės apimties, daugiau puslapių turinčios svetainės kūrimo darbai gali užtrukti ir keletą savaičių. Tam, kad galėtume tiksliau atsakyti kiek galėtų trukti jūsų norimos interneto svetainės kūrimas, susisiekite su mumis ir mes galėsime įvardinti preliminarų darbų terminą.

Kai tik svetainė yra baigiama kurti, visi prisijungimai ir instrukcijos kaip naudotis interneto svetaine yra perduodami klientui.

Interneto svetainės kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Pirmiausia yra svarbu išsiaiškinti, kokia būsimos interneto svetainės paskirtis. Jeigu tai yra paprasta, vieno puslapio reprezentacinė svetainė su pagrindinėmis funkcijomis, jos kaina gali būti nuo 300 EUR, tačiau norint sukurti funkcionalią, solidžią interneto svetainę, reikėtų padidinti svetainės kūrimui numatytą biudžetą bent dvigubai. Žinoma, tai yra tik orientacinė suma. Visais atvejais viskas priklauso nuo konkrečių pageidavimų, todėl tiksliai atsakyti, kiek kainuotų interneto svetainė galima tik tuomet, kai yra žinoma jos konkreti paskirtis, reikalingi funkcionalumai bei dizaino aspektai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime keletą pasiūlymų, iš kurių Jūs galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Norint sukurti bet kokio pobūdžio interneto svetainę visų pirmiausia reikia įsivardinti norimą pasiekti tikslą. Nuo to priklauso, kokių duomenų reikės kokybiškai svetainei sukurti. Žinoma svarbiausias yra turinys. Turinys susideda iš teksto, iliustracijų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų išteklių, kuriuos norima patalpinti į svetainę. Taip pat rekomenduojama nusipiešti norimą svetainės nuorodų medį bei išdėstymą ant paprasto popieriaus lapo. Turint šiuos duomenis yra kur kas lengviau surasti tinkamą interneto svetainės dizaino sprendimą konkrečiu atveju. Žinoma, jeigu idėjų nėra, galite kreiptis į mus ir mes pasiūlysime įvairių dizaino ir išdėstymo sprendimų, pagal jūsų veiklos pobūdį ir individualius poreikius.

SEO – „Search engine optimization“. Kuriant interneto svetainę yra svarbu ją optimizuoti paieškos tinklams, tokiems kaip „Google“, „Yahoo“, „Bing“. Tai yra svarbu, nes vartotojai internete dažniausiai ieško ne konkrečios kompanijos, bet ieško prekių ar paslaugų. Tai yra atliekama naudojantis paieškos tinklais. Jeigu svetainė nėra optimizuota, tikėtina, kad vartotojui ieškančiam susijusios prekės ir paslaugos ši svetainė nepasirodys paieškos rezultatų pirmuosiuose puslapiuose. Tai reiškia, kad vartotojas neužsuks į jūsų svetainę, nes tiesiog nesužinos, kad ji tokia egzistuoja. Dėl šių priežasčių mes, kurdami interneto svetaines atsižvelgiame į paieškos variklių rekomendacijas ir stengiamės, kad sukurtos interneto svetainės būtų rodomos kaip įmanoma aukščiau paieškos rezultatuose. Svarbu paminėti tai, kad SEO susideda iš dviejų dalių – vidinė ir išorinė optimizacija. Vidinę optimizacija mes atliekami kurdami svetainę. Viena iš pagrindinių sudedamųjų išorinės optimizacijos dalių yra kituose interneto svetainėse patalpintos nuorodos į naujai sukurtą interneto svetainę.

Interneto svetainės kūrimo darbai pradedami nuo poreikių išsiaiškinimo. Nuo konkrečių kliento poreikių priklauso, kokio sudėtingumo svetainė bus ir kokių išteklių reikės norint ją sukurti. Tuomet, sudaromas reikalingų išteklių sąrašas (tekstai, iliustracijos, nuotraukos, vaizdo įrašai), su klientu suderinamas svetainės dizainas, navigacijos medis, svetainės talpinimo paslaugų teikėjas, norimas interneto domenas. Sukūrus pirminį svetainės variantą, klientui pateikiamas įvertinti. Vėliau suderinami tolimesni reikalingi pakeitimai ir galiausiai atlikus visas korekcijas, puslapis paleidžiamas ir tampa matomas viešai.

Susisiekite su mumis

Scroll to Top