Dovanų pakavimas

Supakuotos svajonės pildosi greičiau

Kad ir brangiausia dovana, įpakuota į prekybos centro maišelį, praranda 50 % patrauklumo. Dovaną, kaip ir žmogų, pagal drabužius sutinka, pagal turinį išlydi. Parodykite dėmesį savo brangiausiems, svarbiausiems ir artimiausiems. Parodykite jiems, kad galvojate apie Juos visą laiką, o ne tik dovanos pirkimo metu.

Dovanų pakavimas

Jaukiai įpakuotos Kalėdos

Dovanos kvepiančios mišku, vaikystės prieskoniais ir mamos pyragu. Naudojame antrą kartą perdirbtą popierių, miško gėrybes, džiovintus vaisius ir daržoves. Kruopščiai kurdami Kalėdinę nuotaiką iš paprastų dalykų, taupome Jūsų šventinį laiką.

Kiekvienas gimtadienis - tai yra mūsų asmeniniai Naujieji metai

Pasirinkite spalvas, temą, mielus širdžiai aksesuarus, ir Jūsų parengta dovana taps nepamirštama staigmena. Sukursime netikėtumo pojūtį Jums svarbiam ir artimam žmogui. Dovanas pakuojame suaugusiems ir vaikams, vadovams ir pavaldiniams, mylimiesiems ir draugams. Jei norėsite, – priešams.

Dovanų pakavimas gimimo dienai
Dovana butelys

Kartais geriausia dovana yra ta, kurią gali suvalgyti

Iš tolimų kraštų atsivežėte gurmaniškų skanėstų? Savo draugui Somelje nupirkote retos rūšies vyno? Iškepėte nuostabiausių sausainių pasaulyje? Supakuokite, ir maža dovanėlė taps stebuklu. Netikėti ir net įmantrūs įpakavimai nustebins patį išrankiausią draugą.

Verslas verslui - Švenčių proga

Verslo dovana demonstruoja Jūsų požiūrį į kolegas ir verslo partnerius. Turime elegantiškų ir išieškotų sprendimų, o jei patinka intriguojantys, sukursime ir tokius.

Verslo prabangių dovanų pakavimas

Susisiekite su mumis

Scroll to Top